Відгуки про роботу студії

П.І.Б.: Чупахіна Тетяна Андріївна

Компанія: Інтерфом Консалтинг

Посада: Маркетолог

Країна, місто: Київ, Україна

Дата: 26 грудня 2017

Ми вибрали LogoMaster / FloMaster Studio для розробки дизайну упаковки продукції одного з ключових напрямків нашої компанії.

Команда виявила креативний підхід у поєднанні з оперативністю у виконанні поставлених завдань.

З упевненістю рекомендуємо!

Виконана робота:

П.І.Б.: Пономарьов Сергій Вадимович

Компанія: ARENA ENTERTAINMENT, ресторан "BEER HOUSE"

Посада: Керівник проекту

Країна, місто: Україна, Київ

Дата: 08 грудня 2017

Все дуже чітко, конкретно та професійно!!!

Все точно в обумовлений термін та в повному обсязі!!!

Дякую за професіоналізм!

Виконана робота:

П.І.Б.: Yakov Beder

Компанія: FreeMe.co.il

Посада: Co-Founder

Країна, місто: Israel, Karmiel

Дата: 15 листопада 2017

Хочемо висловити величезну подяку команді «FloMaster / LogoMaster Studio» загалом та особисто її керівнику Андрію Волхонському за професіоналізм вищого класу у виконанні нашого замовлення, а також за креативність та терпіння, виявлене до нас.

Мало того, що все виконано вище будь-яких похвал, так і ще в 2 рази швидше за інші фірми.

Ціна адекватна та логічна.

Дуже радий бути вашим постійним клієнтом.

Впевнений, що звернуся ще багато разів. Дякую!

Виконана робота:

П.І.Б.: Несен Володимир Анатолійович

Компанія: ТОВ "Юліус Трейдінг", TM “MIRATER”

Посада: Директор

Країна, місто: Україна

Дата: 2 листопада 2017

Вирішили створити нову торгову марку під Європейський ринок, звернулися до «Львівської фірми» (не хочу робити чорний піар), втратили багато часу, гроші, щоправда, повернули і на тому спасибі.

Коли почали працювати зі студією "LogoMaster" відчули величезний контраст, перше, що дуже здивувало це терміни виконання, дуже швидко, друге, що хотілося відзначити цю велику кількість хороших варіантів. Спочатку замовили ім'я для ТМ, результат настільки сподобався, що ми замовили бренд бук та фірмовий стиль.

Дуже рекомендую, тому що є з чим порівнювати!

Виконана робота:

П.І.Б.: Гвардіян Олександр

Компанія: ТОВ “РЕМПЛАСТ”, ТМ “PERVAX”

Посада: Менеджер з продажу

Країна, місто: Харків, Україна

Дата: 20 жовтня 2017

Хочу висловити подяку команді FloMaster & LogoMaster Studio за швидку та якісну роботу над створенням назви та іміджу нашої продукції. Команда дизайнерів завжди випереджала свої терміни, при цьому надаючи різні варіанти макетів для вибору. Дуже дякую керівнику Андрію.

Виконана робота:

П.І.Б.: Ільвівська Дарина Григорівна

Компанія: NANAGRONN

Посада: Директор

Країна, місто: Київ, Україна

Дата: 05 жовтня 2017

Наша компанія замовила розробку логотипу, фірмового стилю, бренд-бук. Робота зроблена на найвищому професійному рівні, у необхідні для нас стислі терміни. Дуже сподобався індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань. Плануємо замовити розробку сайту компанії. Дуже рекомендуємо !!!

Висловлюємо подяку всьому колективу компанії "LogoMaster". Бажаємо успіху, процвітання та досягнення нових вершин у бізнесі.

Виконана робота:

П.І.Б.: Кіракосян Галина Володимирівна

Компанія: ELSIOR FENCING

Посада: Директор з маркетингу

Країна, місто: Україна

Дата: 06 вересня 2017

Нашій компанії треба було Ім'я. Звернулися до хлопців із проханням про допомогу саме з неймінгу. Спрацювали чудово. Підказали, з чого починати, як заповнити бриф, що треба продумати, порадили, проконсультували. Відчувається професіоналізм, творчий підхід до роботи. Знають свою справу. В результаті отримали саме те, що було потрібне.

Дуже вдячні за якісну роботу!

Виконана робота:

П.І.Б.: Ткаченко Віра Ігорівна

Компанія: Smiddle

Посада: Менеджер з маркетингу

Країна, місто: Київ, Україна

Дата: 08 серпня 2017

Перед нашою компанією стояло завдання розробки нового логотипу та фірмового стилю. Проаналізувавши різноманітні пропозиції на ринку, ми обрали компанію LogoMaster Своїм вибором та результатами роботи залишилися дуже задоволені.

Варіанти логотипів, запропоновані студією, були виконані на високому професійному рівні та відповідали поставленому нами завданню.

Варіанти дизайну фірмового стилю також були сучасні, професійні та креативні.

Рекомендую цю компанію тим, хто хоче отримати справді якісний логотип та фірмовий стиль. Дякуємо за допомогу у ребрендингу нашої компанії.

Виконана робота:

П.І.Б.: Tanja Uhlin

Компанія: ТEXTILIUS

Посада: Совласник

Країна, місто: Sverige, Linköping

Дата: 27 липня 2017

Ми звернулися вперше до компанії LogoMaster Studio.

Наша співпраця залишила найсприятливіші враження. Усі наші побажання були успішно здійснені.

Рекомендую!

Виконана робота:

П.І.Б.: Милославський Денис Дмитрович

Компанія: Приватний підприємець

Посада: Директор

Країна, місто: Київ, Україна

Дата: 20 липня 2017

Замовляв розв'язання кількох завдань (міжнародний неймінг, логотип, фірмовий стиль, упаковку) та хочу відзначити багатий досвід фахівців цієї Компанії. Наприклад, вибираючи варіант логотипу, я попросив показати можливі колірні рішення: хлопці заморочилися і запропонували кілька. Переглянувши пачку варіацій, я повернувся до первинної: тут не марнують ваш час, а видають оптимальний варіант відразу. Вдячний за роботу! Рекомендую.

Виконана робота:

П.І.Б.: Пагер Сергій Миколайович

Компанія: Адвокатське бюро "Сергія Пагера"

Посада: Керуючий адвокат

Країна, місто: Київ, Україна

Дата: 17 червня 2017 року

Оперативно та професійно – це саме про команду FloMaster & LogoMaster Studio. Окрема благодарність лідеру та ідейному натхненнику Андрію Волхонському за якісно пророблену роботу.

Приємно мати справу з такими людьми!!!

Рекомендую всім команду FloMaster & LogoMaster Studio і Ви не пожалкуєте!!!

Виконана робота:

П.І.Б.: Сущевська Наталія Юріївна

Компанія: ТМ “VESTAF”

Посада: Власник

Країна, місто: Україна

Дата: 06 червня 2017

Велике дякую всій команді LogoMaster Studio за виконану роботу. Хочу сказати, що отримала гарний та якісний результат у розробці логотипу та неймінгу. Особливо хочу відзначити професіоналізм керівника студії Андрія у роботі з клієнтом. Тому що коли клієнт ще сам не знає, чого він хоче, як це було зі мною, то Андрій професійно ставить потрібні питання, дає вірні напрямки, підказує, з якими труднощами надалі можна зіткнутися і завжди враховує індивідуальність клієнта.

У результаті клієнт отримує те, що хоче. Та й немало важливо це терміни, моє замовлення було зроблено у встановлені терміни і жодного разу не було затримки. Я задоволена результатом і впевнено можу рекомендувати цю компанію.

Виконана робота:

П.І.Б.: Цвєтков Володимир Олександрович

Компанія: ТОВ "ТЕПЛО-ЛЮКС"

Посада: Начальник відділу продаж

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 12 травня 2017

Робота зі створення назви бренду, логотипу та фірмового стилю виконана професійно та в обумовлені терміни! Результатом дуже задоволені. Дякуємо студії "LogoMaster" та особисто Волхонському Андрію!

Виконана робота:

П.І.Б.: Цимар Ірина Анатоліївна

Компанія: ТМ «TRIVERO»

Посада: Совласник

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 07 квітня 2017

«LogoMaster» - це професіонали, які знають свою справу!

Придумати назву та логотип для нашої столярної майстерні ми намагалися САМОСТІЙНО, і не думала, що це виявиться так складно. Після чергової «цікавої» назви усвідомили, що нам потрібна допомога. Складність перед командою LogoMaster полягала в тому, що варіанти повинні сподобатися трьом власникам.

За тиждень нам надали різні варіанти назв, кожна з яких мала право бути. У логотипі ми хотіли бачити дерево, але здавалося, що всі дерева вже придумали до нас. Результатом нашої роботи ми дуже задоволені: суворо, зрозуміло, красиво, унікально.

Хочемо подякувати Андрію Сергійовичу і всій команді за те, що нас почули і врахували всі наші побажання. Вкотре зробила висновки, що кожен має займатися своєю справою.

Виконана робота:

П.І.Б.: Сабітов Дімаш Муратович

Компанія: Ломбард "Білий"

Посада: Генеральний директор

Країна, місто: Казахстан, Алмати

Дата: 18 березня 2017

Замовляв розробку фірмового логотипу. Дуже злагоджена та чітка робота. Дуже підкуповує індивідуальний підхід. Все було виконано у встановлений термін. Відмінна візуалізація запропонованих варіантів у різних форматах плюс роз'яснення суті кожного варіанта логотипу.

Активне співробітництво в процесі реалізації замовлення і, як результат роботи-результат, що відповідає всім вимогам та запитам з нашого боку, як компанії-замовника.

Виконана робота:

П.І.Б.: Кузін Сергій Вікторович

Компанія: Інформаційне агентство «Олігарх медіа»

Посада: Генеральний директор

Країна, місто: Україна, Київ

Дата: 09 березня 2017

Звернулися до компанії LogoMaster/FloMaster Studio для створення логотипу нашого агентства. Отримали професійне вирішення нашого питання, а також корисні поради щодо реєстрації торгової марки. Все виконано вчасно, всі побажання враховані. Співробітництвом задоволені!

Виконана робота:

П.І.Б.: Гладка Вікторія Дмитрівна

Компанія: ПП "Будинок півонії"

Посада: Генеральний директор

Країна, місто: Україна

Дата: 10 лютого 2017

За рік моєї фантазії та творчої діяльності, я створила так би мовити "другу дитину", а саме - магазин квітів. Я вдячна, що саме Ви знову взяли не маловажну участь у створенні здійснення такої важливої для мене мрії. Все на рівні, як завжди, без суперечок. Ви справжні професіонали своєї справи, розумієте мене з півслова і завжди залишаєтеся на зв'язку. Дякую за співпрацю, далі - більше, краще і тільки з Вами!

Виконана робота:

П.І.Б.: Trambovetsky Zalman

Компанія: STARS Ukraine

Посада: Керівник офісу

Країна, місто: Україна

Дата: 20 січня 2017

Робота над логотипом та створенням фірмового стилю спочатку представлялася нам довгою та виснажливою. У цьому питанні ми були тим класичним варіантом клієнта, який "не знає, що хоче, але хоче, щоб було на високому рівні", як правильно помітили в компанії "LogoMaster" на одній із перших зустрічей. Фактично, з перших етапів обговорення та подальшої роботи над нашим замовленням, впевненість у високому професіоналізмі співробітників компанії "LogoMaster", і в підсумковому відмінному результаті тільки зміцнювалася. Також хочу відзначити системність, оперативність та пунктуальність у виконанні замовлення.

Від імені нашої організації висловлюємо подяку компанії "LogoMaster" за створення унікального фірмового стилю STARS Ukraine, який повністю задовольняє всі наші запити. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Дякую!

Виконана робота: