Відгуки про роботу студії

П.І.Б.: Павлов Роман Олегович

Компанія: «PROBI»

Посада: Власник

Країна, місто: Україна, м. Одеса

Дата: 23 грудня 2013 року

Шановний колектив студії!

Висловлюємо Вам свою щиру благодірність та глибоку вдячність за плідну співпрацю при створенні нової компанії – розробка назви, слогану, логотипу, фірмового стилю та бренд-буку.

Ми хотіли б особливо підкреслити гнучкість та вміння вашої студії зрозуміти та прийняти вимоги та побажання клієнта, врахувати всі особливості, а також правильно їх реалізувати у найкоротші терміни.

Користуючись нагодою, дякуємо співробітникам студії за ввічливість, терпіння, компетентність та оперативність. Сподіваємось на продовження нашої успішної співпраці у майбутньому, а також бажаємо Вам нових цікавих та успішних проектів!

Виконана робота:

П.І.Б.: Хомішин Тетяна

Компанія: Компанія: “Кофемайстер”

Посада: Директор з розвитку

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 18 грудня 2013 року

Компанія «Кофемайстер» звернулася до студії дизайну «FloMaster/LogoMaster Studio» з розробки логотипу та упаковки для кави.

Концепція логотипу була індивідуальною, нестандартною і потрібно було отримати продуману глибоку творчу розробку. Як результат, логотип створений відповідно до побажань та дотримано обумовлених термінів. Дуже важливо, що дизайнер максимально відчув настрій та сенс логотипу, що дозволило якісно реалізувати завдання. Після цього була розроблена стильна та красива упаковка. Ми дуже залишилися задоволеними результатом!

Виконана робота:

П.І.Б.: Фоменко Володимир Віталійович

Компанія: Українська митна брокерська група

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 28 листопада 2013 року

Українська митна брокерська група висловлює особливу подяку студії "FloMaster/LogoMaster" за розробку логотипу, створення фірмового стилю та сайту нашої компанії. Отримали якісну роботу у встановлені терміни, з урахуванням наших побажань та зауважень.

Бажаємо Вам успіхів та процвітання! З повагою колектив УТБГ.

Виконана робота:

П.І.Б.: Маковєєнко Алла Юріївна

Компанія: "Прометей" - зерноторгова компанія"

Посада: Спеціаліст зі зв'язків із громадськістю

Країна, місто: Україна, м. Миколаїв

Дата: 21 жовтня 2013 року

Приступивши до роботи у компанії, насамперед зайнялася зовнішнім оформленням. Логотип та фірмовий стиль вимагали оновлення. Вибираючи дизайн-студію, зупинилися на "FloMaster", "LogoMaster", привернув увагу лаконічне, ємне, виразне портфоліо.

Спершу здивувало, але потім сподобалося, що всі переговори веде директор. Впевненість, знання своєї справи, відповідальність, націленість на результат, і головне, терпіння – неповний список переваг А.Волхонського як партнера.

Коли прийшов перший пакет варіантів логотипу, були приємно здивовані. Розробники врахували всі побажання і зробили різнопланові проби - на любителів віталістичних мотивів, геометричних та інших.

До плюсів можна віднести також, що в компанії з увагою ставляться не лише власне до дизайну, а й до організаційних моментів. Коли у нас виникла потреба отримати пакет раніше обумовленої в договорі дати, нам пішли назустріч, що приємно, без втрати якості!

Дякуємо колективу студії за виконану роботу! З вами було приємно співпрацювати! Наразі розглядаємо можливість замовити у Вас сайт.

Всім, хто сумнівається, однозначно РЕКОМЕНДУЄМО FloMaster!!!

Виконана робота:

П.І.Б.: Дідусенко Юлія Олександрівна

Компанія: Діксіон Україна

Посада: Виконавчий директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 18 жовтня 2013 року

Дуже приємно працювати із компанією. Робота виконується з урахуванням побажань клієнта, але водночас наводять вагому та докладну аргументацію всіх варіантів запропонованої концепції. Важливо відзначити витримку та тактовність співробітників компанії при затвердженні та зміні макетів. Плануємо звертатись за послугами компанії знову.

Виконана робота:

П.І.Б.: Селуянов Ілля

Компанія: Бухгалтерське бюро «Стандарт»

Посада: Партнер

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 17 жовтня 2013 року

Дякую колектив студії брендингу та дизайну «LogoMaster», за своєчасну та творчо виконану роботу зі створення логотипу та фірмового стилю для нашої компанії.

Бажаємо Вам, натхнення та успіхів!

Виконана робота:

П.І.Б.: Москаленко Олег Миколайович

Компанія: ТОВ "ІСТ АГРО"

Посада: ІТ-менеджер

Країна, місто: Україна, м. Варва

Дата: 10 жовтня 2013 року

Замовляли у студії розробку логотипу та фірмового стилю. Замовлення було виконано в обумовлений термін. За логотипом було запропоновано більше варіантів, ніж передбачалося договором. Варіант логотипу, що найбільш сподобався, удосконалили за нашими побажаннями. Фірмовий стиль теж було надано вчасно.

Бажаю студії плідної роботи та подальших успіхів. Спасибі вам!

Виконана робота:

П.І.Б.: Панасенко Сергій

Компанія: ТОВ "Резилюкс-Україна"

Посада: Генеральний директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 24 вересня 2013 року

Звернулися до студії за редизайном логотипу та створенням нової концепції для нашої ТМ. Дуже сподобалося ставлення до нас як до замовників. Наші побажання та прохання були почуті, що допомогло нам досягти поставленої мети.

Ми отримали колосальне задоволення від спільної роботи та сподіваємося на подальшу співпрацю. У роботі дизайнера відразу відчув професійний, творчий і серйозний підхід, а також повна віддача проекту.

Дякую! Нам було приємно працювати з вами!

Виконана робота:

П.І.Б.: Грушка Володимир Ігорович

Компанія: ГО «Страховий захист»

Посада: Перший заступник
Голову правління

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 09 вересня 2013 року

Наша громадська організація звернулася до компанії LogoMaster Studio із проханням розглянути можливість створення логотипу.

Результатами роботи студії ми залишилися дуже задоволеними. Робота була зроблена швидко та якісно, були враховані всі наші побажання. В результаті ми отримали саме логотип, який і хотіли.

Велике спасибі LogoMaster Studio за виконану роботу! Однозначно надалі користуватимемося послугами цієї компанії.

Виконана робота:

П.І.Б.: Дар'я К.

Компанія: Інститут безпеки життєдіяльності

Посада: Координатор проектів

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 15 серпня 2013 року

Хочу подякувати команді студії "FloMaster", - вони справді професіонали!

Я звернулася до них з ідеєю, над якою працювала вся наша команда дизайнерів уже кілька місяців, але ніяк не могли дійти реалізації, яка б змогла гідно розкрити її. З перших хвилин спілкування з арт-директором Євгеном, я відчула, що мене розуміють, а вже за 3 дні у першій п'ятірці запропонованих логотипів ми знайшли СВІЙ.

Тож, якщо потрібні свіжі ідеї, розуміння та професійний підхід, - можу рекомендувати "FloMaster".

Виконана робота:

П.І.Б.: Дмитро Щербина

Компанія: ПП "ГРИВАС"

Посада: Комерційний директор

Країна, місто: Україна, м. Ніжин

Дата: 07 серпня 2013 року

Звернулися до студії "FloMaster | LogoMaster" за рекомендацією. Замовляли розробку логотипу та фірмового стилю.

Робота виконана на 5+! Дуже швидко, професійно та креативно!

Ми рекомендуємо студію "FloMaster | LogoMaster"!

Виконана робота:

П.І.Б.: Павшок Ольга Валеріївна

Компанія: ТОВ "АРТІ-МЕД"

Посада: Засновник

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 15 червня 2013 року

Працюю зі студій уже понад шість років. За цей час замовила вже п'ять сайтів, були розроблені логотипи, фірмові стилі та інше.

"FloMaster" та "LogoMaster" - це команда, яка повністю відповідає своїй назві. Їхні роботи відрізняються цікавими та сучасними дизайнами, та легкістю обслуговування. Я дуже рада, що стала їхньою клієнткою, і в мене жодного разу не виникало сумнівів щодо цього!

Вкотре висловлюю подяку за активне створення та розробку нашого нового сайту компанії. Мені було дуже приємно спілкуватися з людьми високого професіоналізму. Знаю, що завжди можу розраховувати на вас! Бажаю студії плідної роботи, динамічного розвитку та подальших успіхів. Спасибі вам!

Виконана робота:

П.І.Б.: Саулов Олексій Євгенович

Компанія: СПД Саулів

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Сімферополь

Дата: 12 червня 2013 року

Замовляв у студії розробку торгової марки.

Після виконання всієї роботи залишився дуже задоволений! Із задоволенням рекомендую Вашу компанію як надійного, креативного та оперативного виконавця. Загалом поганого сказати не можу, мені сподобалося в нашій співпраці все. Думаю якщо треба буде щось ще розробити то звертатимуся до Вас знову.

Успіхів та процвітання! Дякую за виконану роботу!

Виконана робота:

П.І.Б.: Євген

Компанія: Весільний салон "Novias-Gallery"

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Хмельницький

Дата: 10 червня 2013 року

Звернувся до студії за створенням ТМ, під якою виготовлятимуть весільні сукні. Серед багатьох пропозицій в інтернет вибрав саме LogoMaster Studio - т.к. дуже сподобалися представлені роботи з неймінгу на сайті, стиль подачі інформації і, звичайно ж, дуже цікаві та креативні логотипи.

Результатом роботи дуже задоволений! Зробили саме те, що я уявляв, коли обмірковував майбутній бренд. Стильно, красиво, сучасно та зі смаком!

Вже порекомендував студію моїм друзям... звертатимуться.

Хочу зазначити, що роботу було виконано чітко в обумовлені терміни, що рідкість у наш час. Всім раджу!

Виконана робота:

П.І.Б.: Петренко Сергій Сергійович

Компанія: Авіакомпанія "BRAVO AIR"

Посада: Маркетинг-менеджер

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 04 червня 2013 року

Співпраця з FloMaster / LogoMaster Studio задоволена повною мірою: компанія працює оперативно, досить професійно та коректно. У відповідь на мої великі побажання розробник надіслав достатню для вибору кількість ескізів, був гнучкий у процесі дозрівання мною остаточного варіанта, уважний до дрібниць.

Я задоволений. Спасибі хлопці!

Виконана робота:

П.І.Б.: Плотницька Аліна Олегівна

Компанія: "TRAFFORT"

Посада: Заступник директора

Країна, місто: Україна, м. Нікополь

Дата: 25 квітня 2013 року

Замовляли розробку назви та логотипу транспортної компанії. Дуже сподобався результат та процес виконання роботи, все було підготовлено у призначені терміни та відповідало поставленим вимогам. Дуже приємно, що на будь-яке питання співробітники відразу давали вичерпні відповіді.

Приносимо величезну подяку за якісно виконану роботу!

Надалі із задоволенням користуватимемося вашими послугами!

Виконана робота:

П.І.Б.: Скляренко Ірина Борисівна

Компанія: Центр естетичної косметології "Альтера"

Посада: Керівник центру, лікар-терапевт

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 25 квітня 2013 року

Робота зі студією розпочалася з розробки різних макетів для поліграфії – флаєра, буклети, плакати. Ми залишилися задоволені результатом, тому пізніше вирішили замовити повний редизайн нашого існуючого сайту.

Шановні співробітники веб-студії, ми дуже вдячні Вам за сумлінну роботу, швидке реагування та розуміння наших завдань. Робота була виконана у встановлені терміни та з урахуванням усіх наших побажань. Сайт був позитивно оцінений нашими клієнтами, партнерами та конкурентами.

Бажаємо Вам процвітання та успіхів у Вашій справі!

Виконана робота:

П.І.Б.: Кисляк Іван Володимирович

Компанія: ТОВ «Український лікувально-
діагностичний центр»

Посада: Начальник відділу постачання

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 19 квітня 2013 року

Студія дизайну працює на найвищому рівні. Обіцяні терміни були стримані, обсяг інформації, що обговорювався, був виконаний, і навіть із надлишком.

Дуже сподобалося працювати із вами. Дуже дякую за роботу!

Виконана робота:

П.І.Б.: Колачинська Катерина

Компанія: ТзОВ "Українські торговельні
мережі" (АПГ "Пан Курчак")

Посада: Маркетолог

Країна, місто: Україна, м. Луцьк

Дата: 12 квітня 2013 року

Працювали з дизайном студією "FloМaster" над створенням нового бренду для мережі магазинів. Робота виконана якісно та чітко за термінами - пропонують унікальні досить цікаві варіанти. Вибраний нами варіант коригувався доти, поки кінцевий результат не задовольнив абсолютно весь керівний склад компанії.

Висловлюємо свою вдячність за якісно виконане замовлення.

Виконана робота:

П.І.Б.: М'ясоутов Євген Ренадович

Компанія: ТОВ «МС-Авто»

Посада: Директор

Країна, місто: Росія, м. Омськ

Дата: 08 квітня 2013 року

Розробили логотип та фірмовий бланк, усі зробили швидко та якісно.

З Вами дуже приємно працювати! Рекомендую!

Виконана робота:

П.І.Б.: Плотніков Олександр Сергійович

Компанія: СПД Плотніков А.С., ТМ ”ПРОВІАЛЬ”

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Керч

Дата: 28 березня 2013 року

На початку року звернувся до студії за створенням торгової марки, під якою продаватиметься молочна продукція, бакалія, яєчні продукти та інше.

У процесі роботи мені запропонували досить цікавих і незабутніх назв. Ми зробили свій вибір на назві ПРОВІАЛЬ, яка відображала всі наші побажання.

Потім була робота зі створення логотипу, яка була виконана в точно обумовлені терміни, трохи попрацювали зі шрифтом, квітами та отримали саме той логотип, який хотіли.

Висловлюю подяку за роботу, нам все дуже сподобалося!

Виконана робота:

П.І.Б.: Кисельова Ольга Романівна

Компанія: Бутік одягу «COMODO»

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Хмельницький

Дата: 12 лютого 2013 року

Дуже дякую за допомогу у створенні назви магазину одягу. Дуже сподобалася ваша робота - швидко, красиво та оригінально.

Приємно було працювати з вами! Ще раз дякую!

Виконана робота: