Отзывы о работе студии

Ф.И.О.: Усенко Андрій Владиславович

Компания: ТОВ «ІНТЕГРА МЕДІКАЛ»

Должность: Директор

Город: Україна, Київська обл., м. Ірпінь

Дата: 10 февраля 2024

ТОВ «ІНТЕГРА МЕДІКАЛ» хоче висловити щиру вдячність вашій команді за роботу над розробкою логотипу та фірмового стилю для нашої медичної компанії. Ваш професіоналізм, талановитість та підхід до деталей залишили нас приємно враженими. Ваші зусилля у створенні логотипу перевершили наші очікування. Він вдало відображає наші цінності, місію, а також має естетичний та сучасний вигляд.

Ми впевнені, що цей логотип допоможе нам зміцнити нашу позицію на ринку та забезпечить унікальність серед клієнтів та партнерів. Також хочу відзначити ваші зусилля в розробці фірмового стилю. Кожен елемент дизайну доповнює і підкреслює наш бренд, створюючи єдиний і цілісний образ компанії. Ви ретельно працювали над кольорами, типографікою, а також іншими деталями, щоб забезпечити зручність та легкість сприйняття наших матеріалів.

Ваша команда була дуже професійною та завжди відкритою до наших ідей та побажань. Ви проявили велику терпимість і розуміння, коли ми робили зміни та корективи до проекту. Ваш підхід до співпраці був дуже позитивним, і ми впевнені, що ваша творча енергія знадобиться нам і надалі. Загалом, співпраця з вашою компанією була приємною та результативною. Ми дуже задоволені нашим новим логотипом та фірмовим стилем і готові з вами співпрацювати в майбутніх проектах. Ще раз дякуємо за вашу відданість та творчий підхід!

Выполненная работа:

Ф.И.О.: Shmurin Slava

Компания: GUROOM HOLIDAY HOMES L.L.C

Должность: CEO

Город: UAE, Dubai

Дата: 05 января 2024

Отличная студия!!! Очень креативная команда, работают быстро, цены адекватные. Взял минимальный пакет, с первого раза все подошло! Рекомендую!

Выполненная работа: