Створення презентацій

Редизайн фірмового стилю, розробка шаблону презентації в PowerPoint:

До нашої студії звернувся Ігор Хмілевський - керівник проекту «Фармконсалтинг» (компанія «Моріон»). Дане українське підприємство спеціалізується в галузі систематизації інформації щодо лікарських засобів.

Основні напрямки діяльності компанії - видавничий бізнес, розвиток та впровадження комп'ютерних технологій у медицині та фармації, дослідження та аналіз фармацевтичного ринку України.

Замовником було поставлено завдання нашої студії: зробити редизайн існуючого фірмового стилю та створити універсальний шаблон презентації компанії, а також розробити посібник з його використання.

Сутність проекту:
1. Консалтинг стосується фармацевтичного ринку, необхідно сформувати новий продуктовий портфель, що складається з різних ліків.
2. Презентація має бути суворою без надмірностей і наворотів, але й не банальною за дизайном.
3. Опорні точки для сприйняття клієнта: мінімум тексту (тексту багато тільки в слайдах, що стосуються методології дослідження), таблиці (графіки) та схеми.
4. Потрібно на кожному слайді чимось наголосити Клієнта саме на тому, що ми хочемо показати цим слайдом.

Основні моменти щодо подачі матеріалу:
1. Презентація має бути строго структурованою, розбитою на розділи, на кожному слайді має бути інформація про те, в якому розділі перебуваєш.
2. На кожному слайді - елемент із фірмовим стилем та логотипами.
3. Таблиці: назва таблиць складається з двох частин – назва та опис + на що ми хочемо звернути увагу до цієї таблиці.
4. Маркери: повинні бути стандартні маркери, якими виділятимуться цифри в таблицях, потрібні місця у схемах та графіках.
5. Схеми: жодних особливих пропозицій немає.
6. Графіки: потрібно позиціонування такого слайду – розмір, шрифт тощо.