Торгівельна марка

Як створити торгову марку?

Поняття торговельна марка є буквальним перекладом англійського слова trademark - будь-який символ, слово, число, зображення або конструкція, що використовуються виробником чи продавцем для ідентифікації своїх товарів та відмінності від однорідних товарів інших юридичних чи фізичних лиц.
Інакше, торгова марка - це поєднання назви будь-якого товару (фонеми) та його графічного зображення (графеми).Повна інформація щодо створення торгової марки представлена на нашому сайті BRAND MARK ®

Цивілізована торгівля, що виникла в 19-му столітті, запозичила принцип тавра у скототорговців, і виробники товарів з часом почали додавати свої імена до товарів, які вони виробляють. Дехто впровадив навіть спеціальні зображення та символи, щоб покупці могли простежувати походження та визначати якість цих товарів. Власне так з'явилося, а потім і було узаконено поняття марка". Причому на початку XX століття торговими марками зазвичай були символи або зображення - було багато неписьменних, не здатних прочитати словесне позначення ТМ.

У сучасному світі компанія може мати лише один логотип, але при цьому вона може володіти необмеженою кількістю торгових марок, які часто називають "брендом", хоча це не зовсім коректно. Адже насправді будь-який бренд є торговою маркою, але не кожна TM - брендом, а стає ним тоді, коли комунікація товар-покупець конкретного товару стає значно сильніше та стійкіше по відношенню до аналогічних комунікацій товарів-конкурентів. Тобто. брендом зазвичай називають вже відносно добре відому споживачам і тому розкручену торгову марку, яка вже має певну частку ринку.

Розробка торгової марки - справа не проста і дуже відповідальна. Замовивши цю послугу у студії дизайну LogoMaster® Studio©, Ви отримаєте оптимальне співвідношення ціна-якість, підкріплене креативним дизайном та свіжими ідеями. Приклади наших робіт Ви можете побачити у портфоліо у розділі фірмовий стиль.

Розробка торгової марки є однією з основних ліній, що проводяться студією LogoMaster® Studio (м. Київ, Україна).

Створення торгової марки включає цілий комплекс заходів:


Приклади наших робіт із створення торгової марки: